Каталог

Ми відібрали 16 сортів кави з усього світу. Обирайте, пробуйте, насолоджуйтесь.

Чудова кава арабіка ☕ 100% арабіка, Кава свіжої обжарювання, зернова і мелена | Купити каву в зернах арабіка

Вся кава

ЛЮДИ ПРО НАС

Часті запитання про каву арабіку в зернах.

 • Які найпопулярніші сорти кави Арабіка в зернах ?

  Взагалі арабіка і робуста це і є сорти кавового дерева. Їх більше 200. А ось різновидів арабіки безліч. Найпопулярніші це тіпік, бурбон, Марагоджип, парайнема, пакас, пакамара і звичайно ж Гейша - улюблена кава всіх бариста-чемпіонів.

 • Де росте арабіка?

  Кава арабіка росте в тропічному поясі землі. Це такі країни як Ефіопія, Кенія, Танзанія, Бразилія, Гондурас, Нікарагуа.

 • Чому в каві арабіка менше кофеїну?

  Кава арабіка це дерево, воно росте зазвичай в дуже високогірній місцевості. Через це кофеїн який виробляється як природний захист від шкідників має низький вміст в каві арабіка.

 • Чому кава арабіка має кислий смак?

  У арабіка менше кофеїну, і вона росте високо в горах, через це в ній формується багато фруктових органічних кислот.

У природі існує близько 200 різновидів кавового дерева. Але найпопулярніші з них - арабіка і робуста. Добре вивчені також менш поширені ліберіка і ежінуойдіс.

Арабіка - цариця усього роду кавових дерев. Виробництво арабіки займає 70% кавової індустрії, і всього 30% припадає на робусту.

Що зробило каву арабіка таким популярним?

В першу чергу смак. Всі різновиди дерева арабіки відрізняються яскравим профілем смаку: від тропічних фруктів до шоколадних нот. Це кава з високим природним потенціалом кислотності та солодкості. Проте арабіка дуже примхлива і вибаглива рослина. Воно сильно сприйнятлива до шкідників і хвороб. Тому фермери які вирощують арабіку високої якості важко трудяться щоб зберегти урожай.

На відміну від робусти в арабіці практично мінімальний природний вміст кофеїну. Це пов'язано з формою дерева. Генетично робуста має форму куща, і росте в низинах. Тому рослина виділяє більше кофеїну (природної отрути для комах) щоб захиститися. Арабіка має форму дерева, і вважає за краще рости високо в горах, тому так багато кофеїну їй виробляти не потрібно.

В умовах висотного зростання різких перепадів температур ягода зріє повільніше, і таким чином вбирає в себе максимальну кількість природних цукрів і кислот з грунту.

Арабіка відома своєю властивістю копіювати характер своїх сусідів по грядці і особливостей клімату. Наприклад індійська арабіка часто має в смаку відтінки спецій і прянощів рядок з якими її вирощують. А ефіопська арабіка славиться присмаком бергамота і чорного чаю.

Вперше арабіка була знайдена в Ефіопії і звідти поширилася в країни так званого кавового пояса землі: Кенії, Танзанії, Колумбії, Бразилії, Індії та інші.

Хороша кава на фермах зазвичай збирається вручну, і тільки стиглі ягоди. Чим більш однорідний збір урожаю - тим вище буде якість напою на виході.

Обробляють зерна в основному митим і натуральним методом обробки. Митий дає більш яскраву кислотність в смаку, а натуральний - солодкість. Останнім часом зростає популярність незвичайних ферментованих методів обробки. Така кава дуже яскрава і злегка алкогольна. Купити каву арабіка можна у нас в магазині.

На сайті buno.com.ua можна замовити онлайн хорошу каву зернову / мелену, оптом і в роздріб. 

 У нас можна купити якісну каву для кавомашини в зернах і для домашнього використання. Також у нас є кава з Бразилії

Кілька місяців тому ми запустили інноваційний сервіс підписки на каву Буно. Тепер не потрібно кожен місяць заходити на сайт і робити замовлення. Оформивши підписку одноразово ви будете отримувати поставку автоматично раз на місяць або двічі, в залежності від обраного вами плану.

У плані підписки Спешіаліті присутні більше десяти унікальних сортів кави арабіка в зернах, і у вас з'являється можливість спробувати їх всі і вибрати найбільш притаманний для вашого смаку.

Доставка кави здійснюється обраним вами поштовим сервісом.