№1

Кенія

Mount Selection AA

У смаку ноти чорної смородини, солодкого узвару та ананаса. Кислотність вище середнього, свіжий післясмак.

Оптова ціна від 2-х кг:

783₴ / 1кг

ХАРАКТЕРИСТИКИ.

Висота вирощування 1750-1950 м. н. м.
Рівень обсмаження середня
Спосіб обробки Натуральний
Тіло Плотне
Смакові ноти Чорна смородина, солодкий узвар, ананас
Рейтинг SCA 86

Піднімайтесь на вершину смаку з Mount Selection AA Кенія - кавою, яка втілює справжню душу гірських регіонів навколо величної гори Кенії!

Відчуйте неперевершений букет смаків, які відзначаються нотками чорної смородини, солодкого узвару та ананаса. Однак родзинкою цієї кенійської кави є відчуття стиглого солодкого томату черрі у смаковому профілі.

Походження та виробництво:

Цей вид кави набуває свого неперевершеного характеру завдяки навколишнім територіям гори Кенії. Збережена в унікальних глибоких вулканічних ґрунтах гірських висот, Mount Kenya Selected дарує вашій чашці пестощі багатогранних смаків. Кенійська кава відома своїми особливими смаковими нотами, що завойовують серця шанувальників справжніх насолод.

Особливості обробки:

Кожна станція промивки обробляє врожай кави з особливою увагою. Збір ягід проводиться вручну і в той же день вони попадають на станцію, де здійснюється їх ретельна сортування та очищення. Використовується лише очищена річкова вода для митої обробки. Після цього зерна підсушують під сонцем та продовжують обробку на спеціалізованих станціях.

Ця кава - це ідеальний спосіб зануритися у світ кенійської кавової культури. Її яскраві смакові ноти здатні зачарувати вас і дозволити відчути глибину справжнього кенійського смаку. Неймовірна комбінація ароматів та смаків створює чашку кави, яка несе на себе усю гірську красу Кенії. Це найкращий варіант для тих, хто хоче зануритися в безмежний світ смакових відкриттів та насолодитися найкращим, що пропонує кенійська кава.

4.63 з 5 балів Засновано на 8 відгуках

МОЖЛИВО ВАС ТАКОЖ ЗАЦІКАВИТЬ.

НАС ЧАСТО ЗАПИТУЮТЬ.