№5

Бразилія

Santos Fine Cup

Добре знайомі всім шоколадно горіхові ноти смаку. Баланс кислотності і солодкості, невимушена гірчинка у післясмаку.

Оптова ціна від 2-х кг:

603₴ / 1кг

ХАРАКТЕРИСТИКИ.

Висота вирощування 850-1115 м. н. м.
Рівень обсмаження середня
Спосіб обробки Натуральний
Тіло Середнє
Смакові ноти Шоколад, горіх
Рейтинг SCA 0

 

Відправляємо вас у подорож смакових відкриттів з кавою Santos Fine Cup! Цей вид кави вирощений на різних фермах і кооперативах у різних регіонах Бразилії.

Заглибтесь у смакові нотки шоколаду та горіха, що втілюються в цій каві. Її натуральна обробка надає напою вишукану солодкість та легкі ферментовані нотки.

Виробництво та походження:

Бразильська кава Santos Fine Cup має стабільну якість, міцність та збалансований смак, що робить її чудовою базою для різних видів кави. Термін "Santos" походить від найбільшого бразильського морського порту для експорту кави, який розташований у штаті Сан-Паулу.
Характерною особливістю бразильських лотів є їхній нейтральний смак і мінімальна кислотність, що робить їх ідеальними для створення сумішей еспресо та для тих, хто шукає менше кислотності.

Обробка:

Сантос Fine Cup вирощується з використанням натурального методу обробки. Ягоди розкладають на спеціальних патіо, де вони під сонцем висихають, після чого оброблюються та сортуються для експорту.

Santos Fine Cup - це ідеальний вибір для тих, хто цінує якість та нейтральний смак кави. Цей вид ідеально підходить для приготування еспресо та використовується в класичних м'яких кавових сумішах у Північній, Центральній, Західній Європі та США.

5 з 5 балів Засновано на 1 відгуках

МОЖЛИВО ВАС ТАКОЖ ЗАЦІКАВИТЬ.

НАС ЧАСТО ЗАПИТУЮТЬ.