№5

Бразилія

Santos Fine Cup

Добре знайомі всім шоколадно горіхові ноти смаку. Баланс кислотності і солодкості, невимушена гірчинка у післясмаку.

ХАРАКТЕРИСТИКИ.

Висота вирощування 850-1115 м. н. м.
Рівень обсмаження середня
Спосіб обробки Мита
Тіло Середнє
Смакові ноти Шоколад, горіх
Рейтинг SCA 0

Арабіка Бразилія Сантос - насичена, солодка і дуже смачна кава натуральної обробки. Кращим методом для приготування цієї кави вважається еспресо. Саме в еспресо можна відчути його сиропне, в'язке тіло і високу солодкість. Відмінно проявить себе ця кава в турку або гейзерній кавоварці. Воду для приготування слід використати не дуже гарячу - до 94 градусів, щоб уникнути появи в смаку негативних гірких смаків. Бразилія Сантос ідеально поєднується з молоком або вершками. У цьому дмете каву розкриється смаками молочного шоколаду, нуги, згущеного молока і карамелі.

Смак кави знайом без виключення всім і кожному, і мало хто знає, що швидше за все перша чашка кави яку він випив у своєму житті була саме арабіка Бразилія Сантос. Це збалансована кава з відтінками горіхів, шоколаду і карамелі. Саме такий, зрозумілий і дуже знайомий смак цієї кави і забезпечив йому таку широку популярність і поширеність по всьому світу.

Сантос - назва що не належить фермі, плантації, і навіть не ім'я фермера. Сантос це величезний морський порт на південному сході Бразилії. Чому ж кава названа на честь порту? Річ у тому, що саме туди з усієї країни звозять тонни кавових мішків. Ці зерна кави в цілому схожі за характеристиками й походженням, просто вирощені на різних фермах. Вже в порту усю цю каву об'єднують в одну партію, і так з'являється на світ найвідоміша у світі кава.

Бразилія - перша у світі країна по виробництву кави. Близько 70% усієї кави у світі вирощується і збирається саме там. Бразильський клімат і рельєф не ідеальні для вирощування кави, але цей факт ніяк не заважає їй займати перше місце у світі. Практично усе зерно вирощується на висоті до 1000 м над рівнем моря. Клімат в країні досить теплий, і нічних перепадів температур тут не спостерігається. У таких умовах ягоди дозрівають досить швидко. Бразильська кава не відрізняється яскравою кислотністю, і в нім навряд чи можна знайти відтінки тропічних фруктів. Але ось в щільності та солодкості бразильської арабіки немає конкурентів. Урожай в країні збирають не вручну, а спеціальними машинами, що частково здешевлює вартість кінцевого продукту - зерна. Звичайно, людське око краще визначає різницю між зеленою, стиглою і гнилою ягодою. Але завдяки високотехнологічним системам сортування ягід, усі огріхи допущені при складанні відразу ж усуваються.

Купити каву Бразилія Сантос можна в інтернет-магазині Буно. Фахівці Буно зможуть дати вам детальні рекомендації по заварюванню цієї кави в домашніх умовах, щоб ваша уранішня чашка кави підняла вам настрій і зарядила енергією на увесь день вперед.

ДОСТАВКА И ОПЛАТА

Доставка

Самовывоз

По предварительной договоренности, Вы можете забрать свой заказ самовывозом в г. Киеве по адресу ул. Волынская 40.

Доставка курьером

Мы можем доставить ваш заказ курьером до двери по всей Украине. Для бесплатной курьерской доставки, сделайте заказ на 1000 грн и выше.

Доставка почтовыми службами

Мы доставляем заказы всеми почтовыми операторами Украины (Новая Почта, Укрпочта, Justin). Для бесплатной доставки до отделения почтовой службы, сделайте заказ на 700 грн и выше.

Оплата

Картой Visa/Mastercard на сайте (без комиссии)

Оплата наложенным платежом (по тарифам почтового сервиса)

Оплата для юридических лиц (без комиссии, безналичный расчет для ТОВ и ФОП) Если вы хотите оплатить ваш заказ по безналу, мы выставим вам счет и предоставим всю первичную документацию вместе с вашим заказом.

Возврат и обмен

Согласно Закону Украины "Про защиту прав потребителей" покупатель имеет право обменять товар на аналогичный на протяжении 14 дней, если купленный товар не подошел по форме, габаритам, фасоном, цветов и размером или по другим причинам, при условии, что сохранен товарный вид, ярлыки и расчетный документ, выданный продавцом вместе с товаром. Согласно Постанове КМУ от 19 марта 1995 №172, продукты питания и напитки, если они надлежащего качества, обмену и возврату не подлежат.

Кешбек

Вы гарантировано получите 10% от покупки

Оптовые поставки

Купить оптом
0 з 5 балів Засновано на 0 відгуках

МОЖЛИВО ВАС ТАКОЖ ЗАЦІКАВИТЬ.

НАС ЧАСТО ЗАПИТУЮТЬ.