№6

Бразилія

Brasilia Mogiana

Дуже ніжна кава з відтінками шоколаду та меду. Висока солодкість, невимушена кислинка з тривалим та насиченим післясмаком

НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ

ХАРАКТЕРИСТИКИ.

Висота вирощування 900-1350
Рівень обсмаження середня
Спосіб обробки суха
Тіло Середнє
Смакові ноти Шоколад, мускус, мед
Рейтинг SCA 82

Арабіка Бразилія Моджиана насичена, солодка і дуже стабільна смачна кава. Кращим методом для приготування цього сорту вважається эспрессо. Саме у эспрессо можна відчути його сиропне, в'язке тіло і високу солодкість. Відмінно проявить себе ця кава в турці або гейзерній кавоварці. Воду для приготування слід використати не дуже гарячу - до 94 градусів, щоб уникнути появи в смаку негативних гірких смаків. Бразилія Моджиана прекрасно поєднується з молоком або вершками. Якщо ви не хочете зраджувати традиційному класичному смаку арабіки - Бразилія Моджиана ваш ідеальний кандидат.Дуже ніжна кава з відтінками шоколаду і меду. Висока солодкість, невимушена кислинка з тривалим і насиченим післясмаком.

Моджиана - один з трьох основних регіонів Бразилії, що виробляють, разом з Суль-де-Минас і Серрадо. Він знаходиться на кордоні штатів Сан-Паулу і Мінас-Жерайс.


По суті, ця кава є хорошою і якіснішою заміною кави Сантос. У останньому адже ніяк не відстежити ні якість ні різновиди зерна. Моджиана однорідніша і стабільніша. З року в рік ця кава залишається такою ж без змін як і кілька років тому. Це є добрим показником в кавовій індустрії.

Бразилія - перша у світі країна по виробництву кави. Близько 70% усієї кави у світі вирощується і збирається саме там. Бразильський клімат і рельєф не ідеальні для вирощування кави, але цей факт ніяк не заважає їй займати лідируюче місце у світі. Практично усе зерно вирощується на висоті до 1000 м над рівнем моря. Клімат в країні досить жаркий, і нічних перепадів температур тут не спостерігається. У таких умовах ягоди дозрівають досить швидко. Бразильська кава в зернах не відрізняється яскравою кислотністю, і в нім навряд чи можна знайти відтінки тропічних фруктів. Але ось в щільності і солодкості бразильської арабікі немає конкурентів. Урожай в країні збирають не вручну, а спеціальними машинами, що частково здешевлює вартість кінцевого продукту - зерна. Звичайно, чоловічки очей краще визначає різницю між зеленою, стиглою і гнилою ягодою. Але завдяки високотехнологічним системам сортування ягід, усі огріхи допущені при складанні відразу ж усуваються.

ДОСТАВКА И ОПЛАТА

Доставка

Самовывоз

По предварительной договоренности, Вы можете забрать свой заказ самовывозом в г. Киеве по адресу ул. Волынская 40.

Доставка курьером

Мы можем доставить ваш заказ курьером до двери по всей Украине. Для бесплатной курьерской доставки, сделайте заказ на 1000 грн и выше.

Доставка почтовыми службами

Мы доставляем заказы всеми почтовыми операторами Украины (Новая Почта, Укрпочта, Justin). Для бесплатной доставки до отделения почтовой службы, сделайте заказ на 700 грн и выше.

Оплата

Картой Visa/Mastercard на сайте (без комиссии)

Оплата наложенным платежом (по тарифам почтового сервиса)

Оплата для юридических лиц (без комиссии, безналичный расчет для ТОВ и ФОП) Если вы хотите оплатить ваш заказ по безналу, мы выставим вам счет и предоставим всю первичную документацию вместе с вашим заказом.

Возврат и обмен

Согласно Закону Украины "Про защиту прав потребителей" покупатель имеет право обменять товар на аналогичный на протяжении 14 дней, если купленный товар не подошел по форме, габаритам, фасоном, цветов и размером или по другим причинам, при условии, что сохранен товарный вид, ярлыки и расчетный документ, выданный продавцом вместе с товаром. Согласно Постанове КМУ от 19 марта 1995 №172, продукты питания и напитки, если они надлежащего качества, обмену и возврату не подлежат.

Кешбек

Вы гарантировано получите 10% от покупки

Оптовые поставки

Купить оптом
0 з 5 балів Засновано на 0 відгуках

МОЖЛИВО ВАС ТАКОЖ ЗАЦІКАВИТЬ.

НАС ЧАСТО ЗАПИТУЮТЬ.