№54

Гватемала

Guatemala Rio Azul Huehuetenango

У смаку білі квіти, молочний шоколад, сухофрукти

ХАРАКТЕРИСТИКИ.

Висота вирощування 1500-1800
Рівень обсмаження середня
Спосіб обробки Мита
Тіло Збалансоване
Смакові ноти Білі квіти, молочний шоколад, сухофрукти
Рейтинг SCA 84

Гватемала Rio Azul Huehuetenango - найкращий вибір для справжніх поціновувачів вишуканої кави. Вирощена в кооперативі Rio Azul, розташованому в мальовничому муніципалітеті Уеуетенанго, ця кава вражає не лише своєю унікальністю, але й глибокими та виразними смаковими відтінками.

 

Високогірні ферми, розташовані на висоті від 1500 до 1800 метрів над рівнем моря, дарують цій каві багатий смак та аромат. Ви можете смакувати неповторні нюанси білих квітів, молочного шоколаду та сухофруктів, що роблять Rio Azul Huehuetenango неперевершеним вибором для кавових гурманів.

 

Уеуетенанго - регіон з винятковими природними умовами для вирощування кави. Розташований біля підніжжя гір Кучуматанес, високогірний рельєф та вапняковий ґрунт із високим рівнем pH створюють ідеальні умови для виробництва виняткової кави. Кооператив Rio Azul об'єднує близько 400 сімей фермерів, які присвятили себе вирощуванню вишуканої кави.

 

Мита обробка, якою піддані ці кавові зерна, додає купажу чистоти смакових відчуттів та легкості тіла. Rio Azul - це поглиблення в світ вишуканої кавової культури, де традиції та якість переплітаються, даруючи вам найвищий рівень задоволення від справжньої гватемальської кави.

0 з 5 балів Засновано на 0 відгуках

МОЖЛИВО ВАС ТАКОЖ ЗАЦІКАВИТЬ.

НАС ЧАСТО ЗАПИТУЮТЬ.