№26

Гондурас

Honduras HG Copan

У смаку нотки шоколаду та апельсину, екзотичні фрукти. Низька кислотність, висока медова солодкість. Післясмак ніжний, довготривалий.

ХАРАКТЕРИСТИКИ.

Висота вирощування 1200 м. н. м.
Рівень обсмаження середня
Спосіб обробки Мита
Тіло середнє
Смакові ноти Шоколад, апельсин, екзотичні фрукти.
Рейтинг SCA 81

Гондурас SHG досить податлива кава. Він добре показує себе в еспресо так і в альтернативних методах заварювання. Оскільки це каву митної обробки заварювати його слідує при температурі приблизно 95 градусів, так він не втратить своєї приємної кислотності, солодкості і фруктових відтінків в смаку.

 

SHG - виключно високогірна кава. Ці три букви - унікальна система позначення класу кавового зерна яка використовується тільки в Гондурасі. Кава Гондурас SHG арабіка вищого класу - збалансований, злегка кислотний з яскравими відтінками шоколаду і тростинного цукру.

Кава з Гондурасу це завжди вклад в якість і стабільність напою на виході. Арабіка Гондурас SHG вирощується на висоті від 1300 до 1900 м над рівнем моря. В основному різновиди арабіки Катура і Катуаи - щільні зерна кави великого розміру. Зазвичай смак кави міняється від регіону до регіону, але загальний профіль все ж в каві з Гондурасу є присутнім. Ця кава зазвичай досить щільна, з високим рівнем солодкості і приємною кислотністю. Часто є присутніми смаки кісточкових фруктів, стиглих ягід, какао і карамелі.

Гондурас - невелика країна в центральній в Америці в якій ідеально збіглися усі чинники для вирощування сортової вишуканої арабіки. Тут є і високі гірські схили, і вологий тропічний клімат з перепадами температур вночі і вдень, і родючий ґрунт. Гондурас, в плані кавового виробництва, високотехнологічна країна. Тут знаходиться один з найважливіших кавових інститутів в Америці. Ця установа надає безкоштовне навчання для фермерів і інших пов'язаних з вирощуванням кави людей. Інститут проводить каппінги, виводить нові сорти і бореться з проблемою кавових шкідників. У Гондурасі кава ділиться на три категорії або грейда залежно від висоти, на якій був вирощений:

- Strictly High Grown(понад 1350 метрів над рівнем моря).

- High Grown(1200-1350 метрів над рівнем моря).

- Central Standard(менше ніж 1200 метрів над рівнем моря).

 

 

ДОСТАВКА И ОПЛАТА

Доставка

Самовывоз

По предварительной договоренности, Вы можете забрать свой заказ самовывозом в г. Киеве по адресу ул. Волынская 40.

Доставка курьером

Мы можем доставить ваш заказ курьером до двери по всей Украине. Для бесплатной курьерской доставки, сделайте заказ на 1000 грн и выше.

Доставка почтовыми службами

Мы доставляем заказы всеми почтовыми операторами Украины (Новая Почта, Укрпочта, Justin). Для бесплатной доставки до отделения почтовой службы, сделайте заказ на 700 грн и выше.

Оплата

Картой Visa/Mastercard на сайте (без комиссии)

Оплата наложенным платежом (по тарифам почтового сервиса)

Оплата для юридических лиц (без комиссии, безналичный расчет для ТОВ и ФОП) Если вы хотите оплатить ваш заказ по безналу, мы выставим вам счет и предоставим всю первичную документацию вместе с вашим заказом.

Возврат и обмен

Согласно Закону Украины "Про защиту прав потребителей" покупатель имеет право обменять товар на аналогичный на протяжении 14 дней, если купленный товар не подошел по форме, габаритам, фасоном, цветов и размером или по другим причинам, при условии, что сохранен товарный вид, ярлыки и расчетный документ, выданный продавцом вместе с товаром. Согласно Постанове КМУ от 19 марта 1995 №172, продукты питания и напитки, если они надлежащего качества, обмену и возврату не подлежат.

Кешбек

Вы гарантировано получите 10% от покупки

Оптовые поставки

Купить оптом
0 з 5 балів Засновано на 0 відгуках

МОЖЛИВО ВАС ТАКОЖ ЗАЦІКАВИТЬ.

НАС ЧАСТО ЗАПИТУЮТЬ.