№2

Сальвадор

Salvador San Antonio

У смаку абрикос, фундук, шоколад

Оптова ціна від 2-х кг:

693₴ / 1кг

ХАРАКТЕРИСТИКИ.

Висота вирощування 1200-1250
Рівень обсмаження середня
Спосіб обробки Мита
Тіло Збалансоване
Смакові ноти Абрикос, фундук, шоколад
Рейтинг SCA 83

Цікава пропозиція для справжніх цінителів кави - сорт Salvador San Antonio. Ця кава вирощена на знаменитій фермі Finca San Antonio, що належить родині Салаверрія вже понад 5 поколінь. Розташована на пагорбах над містечком Салькоатітан, ця ферма знаходиться прямо посеред кавового регіону Апанека Ілламатепек на висоті від 1200 до 1250 метрів над рівнем моря.

 

Сорти кави, що вирощуються тут - Пакас, Катурра та кілька гібридів сархімори, і все це вирощується в тіні, що надає каві особливий смак. Зібрані в оптимальній стиглості приблизно в грудні-лютому, зерна обробляються миттм способом і сушаться в глиняних двориках, що додає каві неповторний смак і аромат.

 

Сорт Salvador San Antonio вирощується на висоті 1200-1250 метрів, що сприяє формуванню яскравих смакових відтінків. Його смак характеризується нотками абрикосу, фундука та шоколаду, що робить його ідеальним вибором для справжніх гурманів. Особливістю обробки цієї кави є використання методу митої обробки, що підкреслює її вишуканість та якість.

 

Спробуйте каву Salvador San Antonio і насолоджуйтесь унікальним смаком кращої якості!

0 з 5 балів Засновано на 0 відгуках

МОЖЛИВО ВАС ТАКОЖ ЗАЦІКАВИТЬ.

НАС ЧАСТО ЗАПИТУЮТЬ.