№56

Колумбія

Colombia Coocentral

У смаку малина, желейні цукерки, червоне яблуко

Оптова ціна від 2-х кг:

627.9₴ / 1кг

ХАРАКТЕРИСТИКИ.

Висота вирощування 1300-1900
Рівень обсмаження середня
Спосіб обробки Мита
Тіло Збалансоване
Смакові ноти Малина, желейні цукерки, червоне яблуко
Рейтинг SCA 82

Наша кава Colombia Coocentral - це справжній дар Колумбії, яка заслужено славиться своєю неперевершеною якістю та багатим смаком. Цей сорт кави вирощується центральним кооперативом виробників кави Уїли, який об'єднує найкращих фермерів і виробників у регіоні Huila. Від їхньої родинної місцевої кави вам достанеться неперевершена чашка кави.

 

Ця кава вирощується у найкращому кавовому регіоні Колумбії - Huila. Розташований між величними горами Анд та долиною Магдалена, регіон Huila славиться своєю високогірною місцевістю та вулканічними грунтами, що сприяють розвитку кавових рослин. Коливання температур вдень і вночі додають каві особливу смакову складність. Це місце також відоме національними та міжнародними визнаннями за якість своєї кави.

 

Характеристики:

Ця кава надзвичайно багата та різноманітна у смаку. Серед її ноток ви відчуєте ніжну солодкість малини, желе-цукерки та спекотність червоного яблука. Всі ці елементи створюють гармонійний та незабутній смаковий досвід.

Кава обробляється за методом митої обробки. Це означає, що перед сушінням всю м'якоть видаляють з кавових зерен, що дозволяє досягти чистого та насиченого смаку з виразними нотами.

 

Пориньте в світ справжньої колумбійської кави з Colombia Coocentral і насолоджуйтесь її багатством та смаковим розмаїттям.

5 з 5 балів Засновано на 1 відгуках

МОЖЛИВО ВАС ТАКОЖ ЗАЦІКАВИТЬ.

НАС ЧАСТО ЗАПИТУЮТЬ.