СВІЖООБСМАЖЕНА КАВА ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ.
ПРАЦЮЄМО З КАВ'ЯРНЯМИ, HoReCa ТА ОФІСАМИ
НАША КОМАНДА ПРАГНЕ ЗРОБИТИ ПРАВИЛЬНУ КАВУ ДОСТУПНОЮ КОЖНОМУ. ЗА 2 РОКИ ДО НАС ПРИЄДНАЛИСЯ ДЕСЯТКИ ПАРТНЕРІВ З УСІЄЇ КРАЇНИ, І ВЖЕ ПОНАД ТИСЯЧУ ЛЮДЕЙ ПОЧИНАЮТЬ КОЖЕН РАНОК З BUNO.
ПАРТНЕРСТВО З BUNO ЦЕ.
Обсмажуємо та зберігаємо каву правильно. Перевіряємо кожну партію та проводимо контрольний каппінг.
Працюємо швидко, доставляємо вчасно. Завжди на зв'язку.
Формуємо умови виходячи з конкретного завдання, для конкретного бізнесу. Це сприяє взаємному розвитку.
ЯКІСТЬ
СВОЄЧАСНІСТЬ
РОЗВИТОК
З ТУРБОТОЮ ПРО ПАРТНЕРІВ.
Консультанти BUNO допоможуть підібрати каву, обладнання, а також скласти кавове меню для вашого закладу. Також у разі потреби проведуть майстер-клас з Вашими бариста.

Записуйся на безкоштовну дегустацію та починай розвивати свій бізнес разом з BUNO.
ЗАПИСУЙТЕСЬ НА БЕЗКОШТОВНУ ДЕГУСТАЦІЮ.
ВЛАШТОВУЄМО ВИЇЗНІ КАППІНГИ В КИЄВІ. В ІНШІ МІСТА УКРАЇНИ ВІДПРАВЛЯЄМО ДЕГУСТАЦІЙНІ СЕТИ.
Чому більшість кав'ярень в Україні закривається не пропрацювавши й року?
Приблизно в 2013 році в Україні різко збільшилася кількість кав'ярень. Дійсно, адже це зручна і дуже прибуткова бізнес модель. Але не все так просто. За статистикою більшість таких закладів в Україні закривається не пропрацювавши й року. Це пов'язано з низькою залученістю підприємців в сферу. Мало орендувати приміщення, купити кавоварку, купити кави оптом, причому найдешевший і працювати. У цьому бізнесі дуже важлива концепція, сервіс і якість. В останні роки споживачі звертають увагу на якість обладнання, компетентність бариста, наявність кави без кофеїну і рослинного молока в меню закладу. Кавова революція пронеслася по Україні в останні роки задерла планку для власників бізнесу та їх клієнтів. У самому розпалі тепер так звана «третя кавова хвиля». Все більше користується популярністю фільтр, альтернативні методи заварювання, правильний еспрессо. Кава тепер не просто напій, що бадьорить. Це ціла культура і філософія.
Що потрібно для приготування правильного еспресо?
Купити каву в зернах для кавомашини - один з найпопулярніших запитів на сьогодні. Для приготування хорошого еспресо і напоїв на його основі потрібна правильна сировина - зернова кава.

У нашому розумінні правильний продукт - свіжообжений, вироблений в Україні. Продукт відповідає нормам і вимогам поточного законодавства. Співвідношення ціни та якості.

У нашому інтернет-магазині buno.com.ua можна купити оптом каву в зернах для вашого бізнесу. Ми надаємо гнучкі умови співпраці та вигідні ціни для оптових покупців. Опт кави - це вигідні умови і гнучкі ціни. Наша мета в першу чергу - якісний продукт.

Якщо ви власник бізнесу або збираєтеся відкривати кав'ярню, ми можемо проконсультувати вас з будь-якого питання. Крім цього надаємо послуги з підбору необхідного обладнання, навчання персоналу і гарантуємо супровід на всіх етапах співпраці.


Детально розповімо про походження кожного сорту.
У нашому каталозі можна вибрати сорти на будь-який смак. Це продукт еволюцію якого ви можете відстежити на всіх етапах. Ми зберігаємо інформацію про країну зростання, клімат, різновиди зерна. Ці знання потрібні для того щоб мати можливість приготувати напій максимально якісно і правильно. Ви знайдете безліч позицій хорошою фермерської арабіки, і блендів на основі арабіки та робусти.

Нашу зернову каву купити можна оптом і в роздріб.

Для всіх наших клієнтів є можливість придбати мелену каву. У замовленні потрібно вказати під який метод заварювання потрібно змолоти зерна.


Що таке сервіс по підписці?
Кілька місяців тому ми запустили інноваційний сервіс підписки на каву Буно. Тепер не потрібно кожен місяць заходити на сайт і робити замовлення. Оформивши підписку одноразово ви будете отримувати поставку автоматично раз на місяць або двічі, в залежності від обраного вами плану.

Вашу каву оптом доставимо максимально зручним для вас способом доставки і поштовим сервісом.


Made on
Tilda