ДОСТАВЛЕННЯ І ОПЛАТА

Доставлення

Замовлення, оформлені до 15:00, будуть відправлені у той самий робочий день 🏄‍♂️ Замовлення оформлені після 15:00, будуть відправлені наступного робочого дня. Це базові правила, але ми завжди прагнемо відправляти замовлення день в день! Усе залежить від навантаження на пошті та виробництві 🚛

Самовивіз

За попередньою домовленістю, Ви можете забрати своє замовлення самовивозом у місті Київ за адресою вул. Волинська 40, Солом'янський район (біла Севастопольської площі та аеропорту "Київ-Жуляни").

Доставлення кур'єром

Ми можемо доставити ваше замовлення кур'єром до дверей по всій Україні. Для безоплатного кур'єрського доставлення, зробіть замовлення на 1000 грн і вище.

Доставлення до поштового відділення

Ми доставляємо замовлення наступними поштовими операторами України (Нова Пошта та Укрпошта). Для безплатного доставлення до відділення поштової служби, зробіть замовлення на 500 грн і вище.

Оплата

Картою Visa/Mastercard/Apple Pay/Google Pay на сайті (без комісії)

Оплата післяплатою (за тарифами поштового сервісу): Нова Пошта - 20 грн + 2% від суми замовлення.

Укрпошта - приблизно* 2% від суми переказу. *Залежить від суми замовлення.

Оплата для юридичних осіб (без комісії, безготівковий розрахунок для ТОВ та ФОП) Якщо ви хочете оплатити ваше замовлення безготівкою, ми виставимо вам рахунок і надамо всю первинну документацію разом з вашим замовленням.

Увага!

Замовлення з помелом ми відправляємо після повної або часткової передоплати.

Будь ласка, плануйте замовлення так, щоб була можливість забрати його впродовж 7 днів після прибуття на поштове відділення - працює автоповернення після 7-го дня на відділені.

Повернення, обмін та гарантія якості від Кавової Компанії Буно:

Ми гарантуємо якість та смак кави, але якщо щось пішло не так, зв'яжись із нами та ми все зробимо найс🏄‍♂️ Найлегший спосіб звʼязку: https://t.me/buno_coffee_co

Відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" покупець має право обміняти товар на аналогічний протягом 14 днів, якщо куплений товар не підійшов за формою, габаритами, фасоном і розміром або з інших причин, за умови, що збережений товарний вигляд, ярлики та розрахунковий документ, виданий продавцем разом з товаром. Згідно КМУ від 19 березня 1995 №172, харчові продукти та напої, якщо вони належної якості, обміну та поверненню не підлягають.

ОБРАТИ КАВУ