ОФОРМЛЮЙ ПІДПИСКУ ТА ОТРИМАЙ БОНУС — 250 г КАВИ.
СЕРВІС ПРАЦЮЄ ЧЕРЕЗ ТЕЛЕГРАМ БОТ
Обери тарифний план, об'єм та частоту поставок. Потім сорт з якого хочеш почати та помол під спосіб приготуання . Один раз введи свої дані, а далі насолоджуйся регулярним постачанням кави з любов'ю обсмаженною в нашій ростерії.
Знайди нашого телеграм БОТА
ТРИ ПРИЧИНИ ОФОРМИТИ ПІДПИСКУ ВІД BUNO.
ПО ПІДПИСЦІ КАВА
ВИГІДНІША НА 15-20%
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА НА ПОШТОВЕ ВІДДІЛЕННЯ
5% КЕШБЕКУ З КОЖНОЇ ПОСТАВКИ
В РАМКАХ ПІДПИСКИ ВСЯ КАВА МАЄ ФІКСОВАНУ ВАРТІСТЬ ВІДПОВІДНО ДО ТАРИФНОГО ПЛАНУ.
ПІДПИСКА ДАЄ ЗМОГУ ВІДПРАВИТИСЬ В КАВОВУ ПОДОРОЖ. ПРОБУЙТЕ СОРТИ З РІЗНИХ КУТОЧКІВ СВІТУ ТА ЗНАЙДІТЬ СВІЙ ІДЕАЛЬНИЙ СМАК.
ПРИВІТ! Я НІКІТА, СПІВЗАСНОВНИК BUNO.
Ми створили підписку на каву, щоб позбавити вас, від рутини пов'язаної з її замовленням та відправити вас у смакову подорож. При оформленні є можливість обрати опцію, за якою в кожній поставці приходитимуть різні сорти. Тобто під час цього тріпу ви неодмінно знайдете свій ідеальний смак.
Постачання кави буде повністю під вашим контролем. Ви можете в будь-яку мить змінити спосіб оплати, призупинити чи перенести постачання, поміняти сорт тощо. На разі сервіс працює через телеграм бот, но ми вже почали працювати над мобільним додатком
Згідно з дослідженнями ринок підписних сервісів щорічно зростає на 100%.
І адже дійсно, чи помітили ви в якийсь момент підписки увірвалися в наше життя і повністю його змінили. Ми вже не уявляємо своє життя без Netflix і Appple Music. Купуємо YouTube Premium, читаємо книги і слухаємо подкасти на спеціалізованих платформах. Замовляємо їжу, одяг, таксі за допомогою сервісів підписки.

Кава по підписці - не виняток.
Навіщо вам підписка на каву?
Це максимально зручно. Вам не потрібно більше хвилюватися про те де взяти кави. Не потрібно заходити за нею по дорозі додому в магазин. Оформивши підписку раз - ви отримуєте величезну економію часу і своїх людських ресурсів.

Ми вирішили створити інноваційну та максимально зручну систему: підписка на регулярну доставку кави.

Замовити кавову підписку можна онлайн. На нашому сайті buno.com.ua ви знайдете посилання на нашого телеграм бота.

Наша підписка на каву має два плани: Преміум і Спешиалти, куди входять по кілька різноманітних сортів зернового фермерського кави, включаючи і чисту арабіку, і бленди з робустою.Як будуть відбуватися поставки?
У першій поставці ви гарантовано отримаєте приємні подарунки від Буно.

Регулярна доставка кави відбувається наступним чином: раз на місяць або кілька разів місяць. Кількість кілограмів зерна, зручну для вас службу доставки і спосіб оплати.

Кожну відправку ви отримаєте хорошу зернову каву обраного вами сорту.

Хочете додати різноманітності в своє життя? Виберіть план згідно з яким кожну поставку вам буде приходити новий унікальний сорт. У вас буде можливість спробувати хорошу каву в зернах з таких екзотичних країн як Індонезія, Кенія, Перу та інші. Це справжній кавовий тріп - не виходячи з дому.

Якщо ви не маєте можливості змолоти зерна вдома - ми зробимо це за вас, і відправимо її вже меленою. Еспрессо, гейзерная кавоварка, фільтр, або будь-який інший ступінь помелу під ваш запит.


Наші консультанти завжди раді допомогти вам
Якщо у вас виникнуть труднощі з вибором кави, помелу, або потрібні поради з приводу приготування та зберігання - зверніться до нас. Наша команда професіоналів допоможе і надасть спеціалізовану консультацію з будь-якого питання, що хвилює вас.

Кава-підписка може бути припинена на час вашої відпустки, подорожі і т.п. Для цього потрібно всього лише натиснути відповідну кнопку в телеграм боті.

Не забувайте що Буно співпрацює з кав'ярнями і з задоволенням надає каву оптом і в роздріб.

Ми надаємо допомогу в підборі спеціального кавового обладнання для вашої кав'ярні, будинку або офісу. А також проводимо навчання і консультації для співробітників кав'ярень і власників бізнесу. Наша команда професіоналів з вами на зв'язку з вами 24/7.

Місія Буно - зробити правильну каву доступну кожному. Спробуйте нашу підписку і ви зрозумієте що таке правильний, доступний і якісний продукт.Made on
Tilda