ПОДАРУНОК, ЯКИЙ БУДЕ НАГАДУВАТИ ПРО ТЕБЕ КОЖНОГО РАНКУ.

КАВОВІ НАБОРИ ТА СЕРТИФІКАТИ ВІД BUNO

ЗРОБИТИ ПОДАРУНОК

ЗРОБИТИ ТАКИЙ ПОДАРУНОК ДУЖЕ ПРОСТО.

 • ЗАПОВНЮЄШ ФОРМУ НА САЙТІ. ПІСЛЯ ЧОГО ТОБІ ТЕЛЕФОНУЄ НАШ КАВОВИЙ ЕКСПЕРТ.
 • З НИМ ТИ ОБГОВОРЮЄШ ВСІ ДЕТАЛІ. СКІЛЬКИ? КОМУ? КОЛИ? ЯК? І ДО РЕЧІ, ЧИМ БІЛЬШЕ ПОДАРУНКІВ, ТИМ ПРИЄМНІША ЦІНА.
 • А ДАЛІ ЧЕКАЄШ СМАЧНИХ ФІДБЕКІВ ВІД СВОЇХ БЛИЗЬКИХ, КОЛЕГ І ТД... КОРОТШЕ КАЖУЧИ, ВІД ТИХ, ХТО БУДЕ ЗГАДУВАТИ ТЕБЕ КОЖНОГО РАНКУ.

А ОСЬ ТАК ВОНИ ВИГЛЯДАЮТЬ.

КАВУ В НАБОРІ МОЖНА МІНЯТИ ТА КОМБІНУВАТИ ЯК ЗАМАНЕТЬСЯ. ТАКОЖ МОЖЛИВО ДОДАТИ ЯКУСЬ ВАЖЛИВУ ДРІБНИЦЮ, НАПРИКЛАД БАНКУ НУТЕЛЛИ. ПРОСТО СКАЖІТЬ ПРО ЦЕ НАМ. ГОЛОВНЕ ЩОБ ДРІБНИЦЯ ВЛІЗЛА В КОРОБКУ ;)

А ОСЬ, ЯК ВОНИ ВИГЛЯДАЮТЬ.

А ЦЕ КЕЙТ! НАШA КАВОВА ЛЕДІ. САМЕ ВОНА ДОПОМОЖЕ ЗІБРАТИ КЛЬОВИЙ ПОДАРУНОК!

НАС ЧАСТО ЗАПИТУЮТЬ.

 • Для кого ми все це вигадали?

  От кожного разу, коли йдеться про генерування ідей, що б подарувати на свята усім близьким та знайомим, цей процес перетворюється на справжній квест. Знайомо? Нам так. Саме тому ми пропонуємо кавові подарункові набори або сертифікати - влучний та смачний подарунок для матері й батька, ба і де, для коханого, для колеги та боса. Цим подарунок ти точно будеш нагадувати про себе декілька тижнів кожного ранку. А збережені нервові клітини залиш собі на щось приємне!

 • Як обрати саме те, що потрібно?

  Заповніть форму на сайті та вже за мить з вами зв‘яжеться наш кавовий експерт, який допоможе вам обрати подарунок, який підійде саме вам ! За необхідності, ми можемо зробити помел індивідуально до кожного пакунку кави. Це на той випадок, коли батько п’є еспресо з кавомашини, а мати пошановує варити каву у джезві. Якщо вже зовсім не знаєте, що підійде отримувачу вашого подарунку, обирайте кавовий сертифікат номіналом від 200 до 2000 ₴.

 • А як бути з доставкою?

  Ми доставляємо наші кавові подарунки усіма популярними поштовими сервісами України (Нова Пошта, Укрпошта, Justin). Безкоштовно від 700 ₴ до відділення, та від 1000 ₴ до дверей. Швидко та зручно.

 • Як оплатити?

  Ви можете оплатити ваші подарунки будь-яким зручним способом - від оплати карткою на сайті до сплати по рахунку для юридичних осіб. Тільки перед оплатою не забудьте запитати нашого кавового експерта, чи є якісь знижки чи приємні бонуси. Наприклад - безкоштовний кавовий набір чи ще щось.