№13

Сальвадор

Salvador San Jose

У смаку персик, темна слива, темний аґрус

Оптова ціна від 2-х кг:

981₴ / 1кг

ХАРАКТЕРИСТИКИ.

Висота вирощування 1000
Рівень обсмаження середня
Спосіб обробки Анаеробний
Тіло Збалансоване
Смакові ноти Персик, темна слива, темний аґрус
Рейтинг SCA 86

Ласкаво просимо до світу вишуканих смаків з кавою "Сальвадор San Jose" від ферми San Jose Estate, яка належить Маурісіо Ескалону!

 

Історія цього сорту почалася ще у третій чверті 1800-х років, коли родина Ескалонів заснувала своє кавове династію. Перші кроки були зроблені ще його прадідом, Педро Хосе Ескалоном, який обробляв плантацію в Santa Ana та заснував перше промислове підприємство з переробки кави в Сальвадорі - El Molino. Сімейний бізнес переживав важкі часи, але з приходом Маурісіо він отримав новий поштовх. У 2003 році було створено Cafescal з метою вирощування кави відповідно до філософії спешлті.

 

Ферма San Jose Estate розташована на гірському хребті Ilamatepeq, поруч з озером Caotepeque. Її глинисті ґрунти сприяють вирощуванню кави високої якості. На площі 13 гектарів Маурісіо вирощує різноманітні сорти кави, такі як Borbon, Pacas, Parainema, Marsellesa, Yellow Icatu. Крім того, на території ферми працює станція обробки Beneficio San Jose, що допомагає зберегти якість кавових зерен.

 

Наша кава вирізняється анаеробною обробкою, що додає їй унікальний смак та аромат. Кожна чашка "Сальвадор San Jose" вражає смакові рецептори нотками персика, темної сливи та темного аґрусу.

 

Поглибіться в світ елітної кави разом з San Jose Estate

0 з 5 балів Засновано на 0 відгуках

МОЖЛИВО ВАС ТАКОЖ ЗАЦІКАВИТЬ.

НАС ЧАСТО ЗАПИТУЮТЬ.