№9

Руанда

Rwanda Agaciro lsumo

У смаку сухофрукти, горіхи, мед, апельсин

ХАРАКТЕРИСТИКИ.

Висота вирощування 1500-1900
Рівень обсмаження середня
Спосіб обробки Мита
Тіло Збалансоване
Смакові ноти Сухофрукти, горіхи, мед, апельсин
Рейтинг SCA 82

Запрошуємо вас на захоплюючу подорож у світ аромату та смаку з кавою "Rwanda Agaciro Isumo", яка вирощена в неймовірному місці - природному дивізі "Водоспад Ісумо" у лісах Nyungwe.

 

Водоспад Ісумо - це не просто природний красень, він є символом дивовижної природи та життєвої енергії. Розташований приблизно на висоті 17 метрів над рівнем моря, цей водоспад подарує вам неймовірні враження та зустрічі з місцевою флорою та фауною, які населяють цей прекрасний куточок природи.

 

Кава "Rwanda Agaciro_Isumo" вирощується на висотах від 1500 до 1900 метрів, що сприяє розвитку неперевершеної якості та насиченості смаку. Її особливий букет ароматів включає нотки сухофруктів, горіхів, меду та апельсина, які доповнюються м'яким і глибоким смаком.

 

Наша кава піддається методу митої обробки, що додає їй чистоти та чіткості в смакових нотах. Кожна чашка "Rwanda Agaciro Isumo" - це подорож у світ смаку та аромату, яка запам'ятається назавжди.

 

Дозвольте собі насолодитися кавою, яка не лише розкаже вам історію природи Руанди, а й зробить ваші смакові рецептори щасливими.

0 з 5 балів Засновано на 0 відгуках

МОЖЛИВО ВАС ТАКОЖ ЗАЦІКАВИТЬ.

НАС ЧАСТО ЗАПИТУЮТЬ.