№31

Перу

Cajamarca SHP EP

Ніжна кава з відтінками шоколаду, карамелі та мандарина. Висока солодкість, невимушена кислинка. Тривалий насичений післясмак.

Оптова ціна від 2-х кг:

612₴ / 1кг

ХАРАКТЕРИСТИКИ.

Висота вирощування 1500 - 1950 м. н. м.
Рівень обсмаження середня
Спосіб обробки Мита
Тіло Середнє
Смакові ноти Темний шоколад, карамель та мандарин
Рейтинг SCA 0

Ласкаво запрошуємо вам в подорож смакових відкриттів з кавою Cajamarca SHP EP! Цей вид кави вирощений різними місцевими фермерами в районі Кахамарка, Перу.
Розкрийте перед собою насичені нотки темного шоколаду, легку карамель та освіжаючий аромат мандарина - унікальну гармонію смаку цієї кави.

Виробництво та походження:

Перу - світовий лідер у виробництві органічної кави арабіки. З високими гірськими висотами та родючими грунтами, маленькі фермери Перу створюють дивовижні сорти кави. По всій країні розташовані різні кавові регіони, і Cajamarca є одним із них.
Cajamarca SHP EP походить з північного регіону Перу - Кахамарка, де місто Хаен виступає як центр виробництва кави. Фермери доставляють каву до узбережжя в парчементі, де проводять фінальну обробку зерен. Кавові дерева ростуть на висоті близько 1500 метрів над рівнем моря.

Обробка:

Фермери в Перу переважно використовують метод повного промивання для обробки своєї кави. Зерна ферментують та сушать на сонці. Зазвичай це відбувається на брезенті, розташованому на землі або під дахом.

Cajamarca SHP EP - це чудовий вибір для тих, хто шукає більше, ніж просто смак кави. Якщо ви цінуєте органічність, багатий смак та підтримку малих фермерів, цей сорт зроблений для вас.

4.2 з 5 балів Засновано на 5 відгуках

МОЖЛИВО ВАС ТАКОЖ ЗАЦІКАВИТЬ.

НАС ЧАСТО ЗАПИТУЮТЬ.