№101

Мексика

Mexico HG Veracruz (Coatepec)

У смаку стигла слива, карамель, горіхова паста та цукрова патока. Збалансована кислотність. Обсмажуємо каву для еспресо ☕️

ХАРАКТЕРИСТИКИ.

Висота вирощування 1000-1200
Рівень обсмаження середня
Спосіб обробки Мита
Тіло Збалансоване
Смакові ноти Слива, карамель, горіхова паста
Рейтинг SCA 85

У смаку стигла слива, карамель, горіхова паста і цукрова патока. 

Рекомендуємо приготувати цю каву в джезві або гейзерній кавоварці. Вибирайте температуру близько 95 градусів, щоб розкрити солодку частину в каві. Зберігати каву краще всього з сухому прохолодному місці без доступу сонячних променів. Свіжозмелену каву ми рекомендуємо зберігати в щільно закритій упаковці і спожити якнайшвидше після перемолки.

Мексика Veracruz один з найпопулярніших сортів кави для приготування эспрессо. Ця кава вирощується на фермі Лос Брухос, Коатепек, штат Веракрус. Ферма розташована на пологіших схилах гірського хребта Кофр, в листяному лісі. Примикає до біосферного заповідника Лас Айяс. Основним видом дерев арабіка, тут являється типу - красиві однорідні зерна злегка витягнутого розміру. В період дозрівання урожаю температури падають вночі до +9 З, що позитивно відбивається на смакових якостях кави.

Мексика вирощує практично тільки арабіку.

Будучи одним з більше­за ших виробників кави, вона володіє кавовими плантаціями площею близько 400 тисяч гектарів, і збирає щорічно близько 300 тисяч тонн мішків. Вона займає дев'яте ме­сто у світі за об'ємом виробництва. В середньому врожайність кави тут не дуже висока

Головні регіони вирощування кави розташувалися на півдні країни.

Серед 12 штатів виробників кави, найпродуктивнішим регіоном є Верак­рус, який збирає велику частину кави на рівнинних плантаціях.

Росте мексиканська кава на висоті 400-900 м над рівнем моря, тому його часто називають арабікой низин. Більшість плантацій розташовуються на вулканічних грунтах. Такі грунти багаті мінералами і мікроелементами, і щедро діляться ними з деревами. Залежно від регіону походження зерен, смак напою може значно відрізнятися. У Мексиці переважає пом'ятий спосіб обробки з депульпацией ягоди і подальшій сушці зерна кави на сонці.

Мексиканська кава митної обробки досить спокійна і ніжна в смаку, без зайвої кислотності і гіркоти. Тому ми рекомендуємо заварювати його в эспрессо. Якщо ви любите насичену ароматну каву приготований в турку або гейзерній кавоварці - сорт Мексика Веракруз очевидно створений для вас. У цій каві немає нічого зайвого. Збалансований смак, ноти карамелі, горіхів, сливи. Приємне щільне тіло і ніжний аромат.

 

ДОСТАВКА И ОПЛАТА

Доставка

Самовывоз

По предварительной договоренности, Вы можете забрать свой заказ самовывозом в г. Киеве по адресу ул. Волынская 40.

Доставка курьером

Мы можем доставить ваш заказ курьером до двери по всей Украине. Для бесплатной курьерской доставки, сделайте заказ на 1000 грн и выше.

Доставка почтовыми службами

Мы доставляем заказы всеми почтовыми операторами Украины (Новая Почта, Укрпочта, Justin). Для бесплатной доставки до отделения почтовой службы, сделайте заказ на 700 грн и выше.

Оплата

Картой Visa/Mastercard на сайте (без комиссии)

Оплата наложенным платежом (по тарифам почтового сервиса)

Оплата для юридических лиц (без комиссии, безналичный расчет для ТОВ и ФОП) Если вы хотите оплатить ваш заказ по безналу, мы выставим вам счет и предоставим всю первичную документацию вместе с вашим заказом.

Возврат и обмен

Согласно Закону Украины "Про защиту прав потребителей" покупатель имеет право обменять товар на аналогичный на протяжении 14 дней, если купленный товар не подошел по форме, габаритам, фасоном, цветов и размером или по другим причинам, при условии, что сохранен товарный вид, ярлыки и расчетный документ, выданный продавцом вместе с товаром. Согласно Постанове КМУ от 19 марта 1995 №172, продукты питания и напитки, если они надлежащего качества, обмену и возврату не подлежат.

Кешбек

Вы гарантировано получите 10% от покупки

Оптовые поставки

Купить оптом
0 з 5 балів Засновано на 0 відгуках

МОЖЛИВО ВАС ТАКОЖ ЗАЦІКАВИТЬ.

НАС ЧАСТО ЗАПИТУЮТЬ.