№13

Індонезія

Java Preanger

Незвичайний смак спецій у поєднанні з солодкістю лакриці й суничними нотами. Низька гірчинка, приємний пряний післясмак.

НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ

ХАРАКТЕРИСТИКИ.

Висота вирощування 1000-1400 м. н. м.
Рівень обсмаження середня
Спосіб обробки Мита
Тіло Збалансоване
Смакові ноти Лакриця, суниця
Рейтинг SCA 81

Незвичайний смак спецій у поєднанні з солодкістю лакриці і суничними нотами. Низька гіркуватість, приємний пряний присмак.

Для кави з Індонезії характерні злегка димні і пряні нотки в ароматі, дуже солодкий смак і щільне насичене тіло. Така кава заварена в турку або эспрессо не залишить нікого байдужим, настільки він солодкий і тягучий, прямо як сироп. Для того, щоб розкрити в цій каві ноти ягід слід заварити в альтернативних методах - пуровере або аеропресі. Температуру варто вибирати досить високу - від 95 градусів, щоб максимально розкрити увесь внутрішній потенціал цього сорту кави.

Кава в Індонезії з'явилася в 17-18 столітті. Туди його завезли голландські колонізатори з Індії. До речі, Індонезія стала першою країною після Йемену і Ефіопії де вирощували каву для продажу на експорт. Експортувалася Індонезійська кава разом з кавою з Індії в основному в Голландію.

Перший час кава вирощувалася в основному на острові Ява. Аж до 1870 року коли голландці прийняли рішення розширити територію кавового виробництва по країні і висадили плантації на островах Бали, Суматра, Тимор, Сулавеси і інших.

Індонезія прекрасно підходить для вирощування якісної арабіки, тут співпали усі змінні - клімат, терруар, рельєф і так далі. Але в 1876 сталося велике горе - страшна епідемія кавової іржі. Хвороба знищила майже усю арабіку, і фермери, для того, щоб не втрачати грошей і зайняти чимось плантації висадили замість неї робусту. З 1900 року практично уся територія раніше зайнята арабікою тепер застосовується для вирощування робусти.

Плантації в Індонезії не занадто великі, і зазвичай не перевищують по площі одного гектара. У країні досить вологий і жаркий клімат, вулканічний грунт, ідеальна кількість опадів і гірський рельєф. Здавалося б, тут співпали усі умови для вирощування високоякісної арабіки. Її тут вирощують на островах Ява, Суматра, Бали і Тимор, а такі на інших дрібніших островах.

Із-за вологого клімату в країні обрала популярність так звана "вет-халл" обробка. Вона схожа на миту, але з невеликим розрізнянням. Ягоди очищають від м'якуша, залишають на ніч для ферментації, наступного дня їх відмивають від клейковини, і лише після цього відправляють на сушку під сонцем. Коли зерна висушують до показника в 20% з ще вологого зерна знімають парчмент і відправляють на фінальну сушку перед експортом.

 

Попри те, що велику частину виробництва в Індонезії займає робуста, тут знаходиться місце і для хорошої арабіки. Нехай її і не так багато як якісь 100 років тому, можливо в майбутньому все зміниться в інший бік. Адже більше відповідну країну для вирощування спешалті кави треба ще пошукати.

 

 

 

ДОСТАВКА И ОПЛАТА

Доставка

Самовывоз

По предварительной договоренности, Вы можете забрать свой заказ самовывозом в г. Киеве по адресу ул. Волынская 40.

Доставка курьером

Мы можем доставить ваш заказ курьером до двери по всей Украине. Для бесплатной курьерской доставки, сделайте заказ на 1000 грн и выше.

Доставка почтовыми службами

Мы доставляем заказы всеми почтовыми операторами Украины (Новая Почта, Укрпочта, Justin). Для бесплатной доставки до отделения почтовой службы, сделайте заказ на 700 грн и выше.

Оплата

Картой Visa/Mastercard на сайте (без комиссии)

Оплата наложенным платежом (по тарифам почтового сервиса)

Оплата для юридических лиц (без комиссии, безналичный расчет для ТОВ и ФОП) Если вы хотите оплатить ваш заказ по безналу, мы выставим вам счет и предоставим всю первичную документацию вместе с вашим заказом.

Возврат и обмен

Согласно Закону Украины "Про защиту прав потребителей" покупатель имеет право обменять товар на аналогичный на протяжении 14 дней, если купленный товар не подошел по форме, габаритам, фасоном, цветов и размером или по другим причинам, при условии, что сохранен товарный вид, ярлыки и расчетный документ, выданный продавцом вместе с товаром. Согласно Постанове КМУ от 19 марта 1995 №172, продукты питания и напитки, если они надлежащего качества, обмену и возврату не подлежат.

Кешбек

Вы гарантировано получите 10% от покупки

Оптовые поставки

Купить оптом
4.33 з 5 балів Засновано на 3 відгуках

МОЖЛИВО ВАС ТАКОЖ ЗАЦІКАВИТЬ.

НАС ЧАСТО ЗАПИТУЮТЬ.