№29

Гватемала

Huehuetenango SHB EP.

Нотки карамельних цукерок, шоколаду, цитрусових. Збалансована тютюнова гірчинка, висока солодкість, терпкуватий післясмак.

ХАРАКТЕРИСТИКИ.

Висота вирощування 1600-1800 м. н. м.
Рівень обсмаження середня
Спосіб обробки Мита
Тіло Збалансоване
Смакові ноти Карамельні цукерки, шоколад, цитрусові
Рейтинг SCA 83

Нотки карамелевих цукерок, шоколаду, цитрусових. Збалансована тютюнова гіркуватість, висока солодкість, терпкий присмак.

Для того, щоб належним чином оцінити праці гватемалських фермерів пропонуємо вам приготувати цю зернову каву в альтернативному методі: пуровері або конюшині. Ця кава митої обробки буде дуже легкою, чайним з яскравими нотками апельсина, шоколаду і карамелі. На охолодженні в смаку можуть з'явитися відтінки сухофруктів. Оскільки ця кава високогірна, рекомендується заварювати ії при досить високих температурах 95-96 градусів, для того, щоб розкрити в каві фруктову частину.

Уэуэтенанго - найвищий невулканічний регіон Гватемали, який є одним з кращих в країні для виробництва кави.

Варто відмітити, що Уэуэтенанго межує з Мексикою, тому сухі і теплі вітри з мексиканських рівнин захищають регіон від заморозків, що дозволяє каві тут рости на великих висотах.

Оскільки Уэуэтэнанго - важкодоступний і видалений регіон - там практично немає централізованих станцій обробки. Фермери самі обробляють каву, а станціями обробок їм служать найближчі річки і струмки. Депульпіровані зерна кави сушать на сонці, а після сушки збувають на біржу.

Гватемальська кава Уэуэтэнанго є сумішшю кави від дрібних фермерів із зовсім крихітними плантаціями - 1-2 гектари. Зібрана кава складається з різновидів бурбон і котурна. Висота, на якій розташовані плантації - до 1800 м над рівнем моря.

98% кавових дерев тут ростуть в тіні інших дерев - затенителей.

Виробництво кави в Гватемалі є важливою частиною національної економіки. Гватемала займає третє місце у світі по кавовому виробництву, і головним імпортером кави у Гватемали є США.

На превеликий жаль, із-за недавніх істотних перепадів цін на каві на біржах, все більше і більше фермерів відмовляються від вирощування кавових дерев і прибігають до інших культур. Процес вирощування кави дійсно дуже ресурсо витратний, зерно тут збирається виключно вручну, фермери обробляють їх теж самостійно, і багато інших речей роблять без якої-небудь допомоги від кооперативів.

ДОСТАВКА И ОПЛАТА

Доставка

Самовывоз

По предварительной договоренности, Вы можете забрать свой заказ самовывозом в г. Киеве по адресу ул. Волынская 40.

Доставка курьером

Мы можем доставить ваш заказ курьером до двери по всей Украине. Для бесплатной курьерской доставки, сделайте заказ на 1000 грн и выше.

Доставка почтовыми службами

Мы доставляем заказы всеми почтовыми операторами Украины (Новая Почта, Укрпочта, Justin). Для бесплатной доставки до отделения почтовой службы, сделайте заказ на 700 грн и выше.

Оплата

Картой Visa/Mastercard на сайте (без комиссии)

Оплата наложенным платежом (по тарифам почтового сервиса)

Оплата для юридических лиц (без комиссии, безналичный расчет для ТОВ и ФОП) Если вы хотите оплатить ваш заказ по безналу, мы выставим вам счет и предоставим всю первичную документацию вместе с вашим заказом.

Возврат и обмен

Согласно Закону Украины "Про защиту прав потребителей" покупатель имеет право обменять товар на аналогичный на протяжении 14 дней, если купленный товар не подошел по форме, габаритам, фасоном, цветов и размером или по другим причинам, при условии, что сохранен товарный вид, ярлыки и расчетный документ, выданный продавцом вместе с товаром. Согласно Постанове КМУ от 19 марта 1995 №172, продукты питания и напитки, если они надлежащего качества, обмену и возврату не подлежат.

Кешбек

Вы гарантировано получите 10% от покупки

Оптовые поставки

Купить оптом
4 з 5 балів Засновано на 4 відгуках

МОЖЛИВО ВАС ТАКОЖ ЗАЦІКАВИТЬ.

НАС ЧАСТО ЗАПИТУЮТЬ.