№46

Ефіопія

Ethiopia Mattios

У смаку чорний чай з лимоном та журавлина

Оптова ціна від 2-х кг:

927₴ / 1кг

ХАРАКТЕРИСТИКИ.

Висота вирощування 1950
Рівень обсмаження середня
Спосіб обробки Мита
Тіло Збалансоване
Смакові ноти Чорний чай з лимоном, журавлина
Рейтинг SCA 85

Представляємо вам Ethiopia Mattios, каву, яка народжена з найвищим рівнем стандартів і пристрасті до кави. Цей сорт - результат співпраці з фермером-партнером Mattios та Tracon Trading, холдингом, що займається експортом кави протягом трьох десятиліть. Їхні знання, досвід та сучасні підходи до обробки кави втілилися в кожному зерні Ethiopia Mattios.

Ця неймовірна кава народилася в зоні Sidamo, одного з найбільших кавових регіонів Ефіопії. Регіон Sidamo розкинувся на високогір'ях на південь від озера Аваса в долині Рифт. Кава росте на висоті від 1500 до 2200 метрів над рівнем моря, де висока родючість грунту і річні опади створюють ідеальні умови для дозрівання кави. Це надає Ethiopia Mattios неперевершений смак, який поєднує в собі солодкість та приємну кислинку.

 

Історія виробника:

Mattios - це один із фермерів-партнерів Tracon Trading, який спільно з холдингом створив неймовірний сорт кави. Tracon Trading вже декілька десятиліть займається експортом кави та має дві власні ферми та станцію обробки. Їхні 12 стандартизованих резервуарів для ферментації та понад 360 африканських ліжок - це гарантія високої якості та неперевершеного смаку Ethiopia Mattios.

 

Ethiopia Mattios вразить вас смаком чорного чаю з лимоном та відтінками журавлини. Ця кава - це чудовий приклад вишуканого та багатогранного смаку ефіопської кави.

 

Особливості обробки:

Мита обробка включає в себе сортування, очищення від шкірки, замочування та сушку на сонці. Все це створює чистий та яскравий смак, який ви відчуєте у кожній кавовій чашці.

Ethiopia Mattios - це вибір для тих, хто шукає справжню кавову пригоду. Ця кава втілена в кожному зерні завдяки досвіду та стандартам Tracon Trading та фермера-партнера Mattios.

0 з 5 балів Засновано на 0 відгуках

МОЖЛИВО ВАС ТАКОЖ ЗАЦІКАВИТЬ.

НАС ЧАСТО ЗАПИТУЮТЬ.