№55

Ефіопія

Decaf Ethiopia Sidamo

У смаку черешня, карамель, спеції, молочний шоколад

Оптова ціна від 2-х кг:

774₴ / 1кг

ХАРАКТЕРИСТИКИ.

Висота вирощування 1500-2200
Рівень обсмаження середня
Спосіб обробки Мита
Тіло Збалансоване
Смакові ноти Черешня, карамель, спеції, молочний шоколад
Рейтинг SCA 80

Ласкаво просимо в світ безкофеїнової насолоди з Ethiopia Sidamo gr 2! Цей унікальний сорт кави забезпечить вам чудовий смаковий досвід, не турбуючи ваш спокій, оскільки він проходить процес декофеїнізації Swiss Water.

 

Наша кава піддається особливому процесу декофеїнізації Swiss Water, щоб видалити більшу частину кофеїну, залишаючи при цьому інтригуючий смак кави. Лимонний і складний присмак з відтінками ягід та смажених горіхів роблять цю каву неперевершеною у своєму роді.

 

Вирощена в чарівному регіоні Сідамо, розташованому на південь від Аддіс-Абебі, ця кава народжується на висоті від 1500 до 2100 метрів над рівнем моря. Серце ефіопських гір, де вирує вишукана кавова культура, надає Ethiopia Sidamo неповторний характер.Спробуйте чарівний букет смаку, де грають ноти черешні, карамелі, спецій і молочного шоколаду.

 

Особливості обробки, які включають в себе миту обробку, дозволяють каві розкрити свій чистий смак яскравих смакових нот і легкого тіла. Від збирання кави до сушки під сонцем - цей метод додає каві якість, яку ви заслуговуєте.

 

Обирайте безкофеїнову Ethiopia Sidamo та насолоджуйтеся вишуканою кавовою атмосферою, яку ми створили для вас.

0 з 5 балів Засновано на 0 відгуках

МОЖЛИВО ВАС ТАКОЖ ЗАЦІКАВИТЬ.

НАС ЧАСТО ЗАПИТУЮТЬ.