№102

Коста Ріка

Costa Rica SHB EP Tarrazú (La Pastora)

У смаку відчутні польові квіти, молочний шоколад, цитрус та злегка оксамитове тіло чорного чаю 🍫

ХАРАКТЕРИСТИКИ.

Висота вирощування 1500-1800
Рівень обсмаження середня
Спосіб обробки Мита
Тіло Збалансоване
Смакові ноти Польові квіти, молочний шоколад, цитрус, чорний чай
Рейтинг SCA 85

Легка кава з нотами сухофруктів, горіхової пасти і груші.

Цю каву ми рекомендуємо заварювати в альтернативних методах: пуровер, аеропрес, турка, і тд. Рекомендована температура заварювання - 93-95 градусів, при такій температурі розкриється фруктова частина і солодкість цієї кави. Цей лот також непогано проявить себе в эспрессо. Потурбуйтеся щоб вода для заварювання кави була очищеною і мінеральною. Зберігати мелену каву або зернову каву слід в щільно закритій упаковці, в темному місці без доступу сонячних променів.

Ця кава з Коста-Ріка вирощена в регіоні Тарразу - одному з найвідоміших кавових регіонів - тут вирощують більше 30% усієї кави в країні. Наповнена мінералами і корисними мікроелементами вулканічний грунт, відповідний рельєф, а також поєднання сонячного світла, температури і дощів забезпечують необхідні умови і для виробництва вишуканої арабіки. Дерева вирощують в основному в тіні бананових дерев.

Кавове дерево в Коста-Ріку завезли в 18 столітті і відразу ж почали активно освоювати нову культуру. Вже через декілька десятків років кавове зерно по об'ємах експорту обігнало какао, тютюн і тростинний цукор. Довгий час кава з Коста-Ріки переправлялася в Чилі, там упаковувалася в інші мішки і продавалася по всьому світу як чилійську каву. Ця жахлива несправедливість була перервана ініціативами британських моряків, які оцінили перспективу працювати безпосередньо з Коста-Рікою, в обхід Перу. Доход від кавового виробництва країна витратила на облаштування інфраструктури. Один з найзнаменитіших театрів у світі - знаходиться в Коста-Ріці - був побудований якраз на гроші з продажу мішків.

Плантації кави в середньому займають близько 20 гектар, вони розташовані на схилах гір на висоті від 1300 до 1600 метрів над рівнем моря. Кава тут росте в тіні інших дерев - частенько бананів. Працюють не фермах в основному іммігранти з Нікарагуа. Місцеве населення просить надто багато грошей за свій труд, а мігранти беруть всього півтора долари в день.

Зерна обробляють митим або натуральним методом обробки. Фермери останнім часом готові йти на експерименти і віддають багато своїх лотів на унікальні ферментації для формування нових незвичайних смаків. Плантації в країні оснащені механічними сушками, просунутими станціями промивання і обробки. Урожай збирається вручну, один раз в рік в період з листопада по лютий. 

 

ДОСТАВКА И ОПЛАТА

Доставка

Самовывоз

По предварительной договоренности, Вы можете забрать свой заказ самовывозом в г. Киеве по адресу ул. Волынская 40.

Доставка курьером

Мы можем доставить ваш заказ курьером до двери по всей Украине. Для бесплатной курьерской доставки, сделайте заказ на 1000 грн и выше.

Доставка почтовыми службами

Мы доставляем заказы всеми почтовыми операторами Украины (Новая Почта, Укрпочта, Justin). Для бесплатной доставки до отделения почтовой службы, сделайте заказ на 700 грн и выше.

Оплата

Картой Visa/Mastercard на сайте (без комиссии)

Оплата наложенным платежом (по тарифам почтового сервиса)

Оплата для юридических лиц (без комиссии, безналичный расчет для ТОВ и ФОП) Если вы хотите оплатить ваш заказ по безналу, мы выставим вам счет и предоставим всю первичную документацию вместе с вашим заказом.

Возврат и обмен

Согласно Закону Украины "Про защиту прав потребителей" покупатель имеет право обменять товар на аналогичный на протяжении 14 дней, если купленный товар не подошел по форме, габаритам, фасоном, цветов и размером или по другим причинам, при условии, что сохранен товарный вид, ярлыки и расчетный документ, выданный продавцом вместе с товаром. Согласно Постанове КМУ от 19 марта 1995 №172, продукты питания и напитки, если они надлежащего качества, обмену и возврату не подлежат.

Кешбек

Вы гарантировано получите 10% от покупки

Оптовые поставки

Купить оптом
0 з 5 балів Засновано на 0 відгуках

МОЖЛИВО ВАС ТАКОЖ ЗАЦІКАВИТЬ.

НАС ЧАСТО ЗАПИТУЮТЬ.