№44

Бурунді

Burundi Мuyinga

У смаку зелене яблуко, виноград та курага

Оптова ціна від 2-х кг:

972₴ / 1кг

ХАРАКТЕРИСТИКИ.

Висота вирощування 1650-1800
Рівень обсмаження середня
Спосіб обробки Мита
Тіло Збалансоване
Смакові ноти Зелене яблуко, виноград та курага
Рейтинг SCA 86

Burundi Мuyinga - витончений сорт кави, який вирощений на землях станції обробки Busasa, в самому серці провінції Мuyinga у Бурунді. Цей унікальний урожай процвітає в гористій місцевості з висотою від 1500 до 1800 метрів над рівнем моря та на вулканічному грунті, обрамленому річкою Ніл і Національним парком Рувубу.

 

Stanca Busasa є флагманською робочою одиницею компанії Matsitsi Trading Coffee SU (MATRACO), засновником якої є видатний Zuberi Matsitsi. Його спрямованість на створення та популяризацію вишуканої кави, придатної для міжнародного ринку, відображена в кожній краплинці цього унікального напою.

 

Метод митої обробки - це головний крок у трансформації зерна після збору урожаю. Після тщательного відбору ягід, кава проходить складний процес очищення від м'якоті, занурення, сушки та обробки. Ця методика створює бездоганний смак кави з яскравими відтінками зеленого яблука, винограду та кураги, володіючи легким тілом та насиченими смаковими нотками.

 

Burundi Мuyinga - це вибір тих, хто цінує вишуканий смак кави та підтримує високу якість, втілену у кожній чашці цього напою.

0 з 5 балів Засновано на 0 відгуках

МОЖЛИВО ВАС ТАКОЖ ЗАЦІКАВИТЬ.

НАС ЧАСТО ЗАПИТУЮТЬ.