№65

Бурунді

Buzira

Свіжий яскравий смак червоних ягід, цитрусових. Шоколадна солодкість та легка горіхова гірчинка. Довготривалий післясмак.

НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ

ХАРАКТЕРИСТИКИ.

Висота вирощування 1950-2050 м. н. м.
Рівень обсмаження середня
Спосіб обробки Мита
Тіло Збалансоване
Смакові ноти Червоні ягоди, цитрусові, шоколад, горіх.
Рейтинг SCA 81

Свіжий яскравий смак червоних ягід і цитрусових. Шоколадна солодкість і легка горіхова гіркуватість. Тривалий післясмак.

Щоб належним чином оцінити каву з Бурунді митої обробки пропонуємо приготувати його у френч-прес або гейзерній кавоварці. При виборі правильної температури(приблизно 93 градуси) свіжозмелені зерна розкриються смаками кісточкових фруктів, ягід і шоколаду. Зберігати свіжообсмажену зернову каву слід в темному прохолодному місці без доступу прямих сонячних променів. А ось мелену ми рекомендуємо спожити найближчим часом після помелу, і зберігати не більше 1 тижня.

Бурунді - невелика країна Африки межуюча з Руандою, Конго і Танзанією. Країна знаходиться на гористому плато центру Африки. У Бурунді переважає тропічний клімат, як і в інших екваторіальних країнах виробниках кави. Тут є два періоди тривалих опадів : з вересня по листопад і з лютого по травень. Тому в країні немає проблем з нестачею води і посухою, яка поширена в Східній Африці. Грунт тут вулканічна і дуже багата поживними речовинами, і прекрасно підходить для вирощування кави.

Кавове виробництво у Бурунді почалося в 1930-х роках, коли перші кавові саджанці в країну завезли бельгійці. Сьогодні в цій сфері промисловості зайнята безліч фермерських сімей. Розмір середньостатистичної ферми не перевищує 250 дерев, більшість фермерів стараються не сосредотачиваться виключно на каві, а розводять інші культури і худобу.

Тут вирощують в основному арабіку - 96% і зовсім небагато робусты - близько 4%. А з різновидів арабіки найчастіше зустрічаються бурбон і його гібрид - джексон.

Приблизно 90% жителів країни працюють в сільському господарстві. Більше половини фермерів і їх сімей задіяна в кавовому виробництві. Вони самі збирають урожай, ферментують, сушать і лише після цього продають кооперативам, які у свою чергу відправляють каву на біржу.

Свіжа кава з Бурунді являється на 100% екологічно чистим, органічним адже фермери просто не мають грошей на купівлю хімікатів і добрив. При цьому самі кавові зерна виявляються досить якісними - кава з Бурунді цінується за його тонкий вишуканий аромат, хорошу кислотність, насичений і яскравий смак. Усе це заслуга клімату, праць фермерів і їх сімей, грунту, високих схилів на яких розкинулися плантації і інших природних чинників.

ДОСТАВКА И ОПЛАТА

Доставка

Самовывоз

По предварительной договоренности, Вы можете забрать свой заказ самовывозом в г. Киеве по адресу ул. Волынская 40.

Доставка курьером

Мы можем доставить ваш заказ курьером до двери по всей Украине. Для бесплатной курьерской доставки, сделайте заказ на 1000 грн и выше.

Доставка почтовыми службами

Мы доставляем заказы всеми почтовыми операторами Украины (Новая Почта, Укрпочта, Justin). Для бесплатной доставки до отделения почтовой службы, сделайте заказ на 700 грн и выше.

Оплата

Картой Visa/Mastercard на сайте (без комиссии)

Оплата наложенным платежом (по тарифам почтового сервиса)

Оплата для юридических лиц (без комиссии, безналичный расчет для ТОВ и ФОП) Если вы хотите оплатить ваш заказ по безналу, мы выставим вам счет и предоставим всю первичную документацию вместе с вашим заказом.

Возврат и обмен

Согласно Закону Украины "Про защиту прав потребителей" покупатель имеет право обменять товар на аналогичный на протяжении 14 дней, если купленный товар не подошел по форме, габаритам, фасоном, цветов и размером или по другим причинам, при условии, что сохранен товарный вид, ярлыки и расчетный документ, выданный продавцом вместе с товаром. Согласно Постанове КМУ от 19 марта 1995 №172, продукты питания и напитки, если они надлежащего качества, обмену и возврату не подлежат.

Кешбек

Вы гарантировано получите 10% от покупки

Оптовые поставки

Купить оптом
4.4 з 5 балів Засновано на 5 відгуках

МОЖЛИВО ВАС ТАКОЖ ЗАЦІКАВИТЬ.

НАС ЧАСТО ЗАПИТУЮТЬ.